Tahura Spółka Jawna powstała w 2017 roku jako efekt zamiłowania do budownictwa i pracy narzędziami najwyższej jakości, z zachowaniem cen produktów na rozsądnym poziomie. Narzędzia, które wprowadzamy do obrotu na polski rynek, są przed produkcją wielokrotnie testowane i dobierane z należytą dbałością o szczegóły. Firma Tahura potrafi słuchać odbiorców i dostosowywać się do zapotrzebowania rynku. Wierzymy, że nasze narzędzia sprawią, że Państwa praca będzie łatwiejsza, szybsza i wydajniejsza. Zachęcamy do współpracy firmy zajmujące się handlem narzędziami, a fachowców zachęcamy do nabycia produktów u jednego z naszych dystrybutorów.

Z poważaniem,

Maciej Piotr Kobyłecki
Wspólnik Tahura Sp. J.

Tahura
Diamentowa Precyzja

Tarcze diamentowe do gresu marki Tahura to efekt zapotrzebowania na rynku tarcz w znakomitej relacji jakość/cena. To od małych zielonych tarcz 125M wszystko się zaczęło. Wprowadzone zostały w marcu 2018 roku na półki sklepów narzędziowych i bardzo szybko zaskarbiły sobie dużą grupę klientów. Dziś wielu nie wyobraża sobie cięcia gresu szlifierką kątową bez „małej zielonej Tahury”. Znakomicie sprawdzają się przy układaniu łazienek czy powierzchni przemysłowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom fachowców zadowolonych z tarcz w rozmiarze 125mm, wprowadzone zostały tarcze na duża szlifierkę kątową – 230mm. W dużej mierze używane są przez kamieniarzy.

Mała tarcza doczekała się również swojego „brata” w kolorze złotym. Ta tarcza ma jeszcze większe stężenie diamentu na przeplatanym wieńcu. Używane są do cięcia najgrubszych, najtwardszych i najbardziej wymagających materiałów.

Otwornice diamentowe do gresu do montażu na małą szlifierkę kątową weszły na rynek w marcu 2020 roku stając się HITEM sprzedaży. Jakość PREMIUM, szybkie wiercenie i znakomita żywotność to atuty, które sprawiają, że wykonawców nie trzeba przekonywać do używania tych produktów.

Otwornice występują w najpopularniejszych rozmiarach używanych przez fachowców do wykonywania otworów montażowych, pod puszki elektryczne i podejścia hydrauliczne. Te rozmiary to 6, 8, 10, 12, 20, 28, 35, 43, 55, 68, 115, 125mm. W ofercie posiadamy również adapter – przejściówkę M14 na HEX, za pomocą którego można zamontować otwornicę na wiertarce lub wiertarko-wkrętarce.

W ofercie posiadamy również Walizkę z kompletem otwornic.

Rok 2021 zaowocował wieloma nowymi produktami. Oferta poszerzona została o tarcze i otwornice do betonu, frezy do gresu oraz inne rodzaje i rozmiary tarcz do gresu.

Więcej szczegółów w odpowiednich zakładkach.